DomovPortfólio
Rodinné domyDeveloperské projektyInteriéry a exteriéry
Kto smeReferencieKontakt

V JAVIZE žijeme
architektúrou

Našim klientom pomáhame zhmotňovať ich predstavy ideálneho projektu už viac ako 8 rokov. Architektúrou žijeme, baví nás a radi sa o nej rozprávame.
Máte záujem o spoluprácu na projekte?
Zistite naše kapacity a dostupné termíny.
Napíšte nám

O JAVIZE

Naše hodnoty sú v JAVIZ odzrkadlené v presvedčení, že každý priestor má príbeh a každý dizajn by mal tento príbeh rozprávať. Od prvých náčrtov až po konečné realizácie, naša cesta je plná kreativity, inovácie a neustáleho hľadania dokonalosti. Náš ateliér spája tradičné remeslo s modernými technológiami, aby sme preklenuli minulosť s budúcnosťou a priniesli jedinečnosť každého projektu. Za posledné roky sme vybudovali silné partnerstvá, ktoré nám pomáhajú realizovať projekty s nevídanou efektivitou a odbornosťou. Naša vášeň pre architektúru je hnacou silou za každým úspešným projektom a každým spokojným klientom.

Ing. Jaroslav Bujňák

Spoluzakladateľ

Som perfekcionista. V mojom živote to vnímam ako výhodu, pretože v architektúre perfekcionizmus pomáha udržiavať motiváciu a nekonečné odhodlanie, ktoré potrebujete na objavenie toho najideálnejšieho riešenia.

Architektúra so svojimi pevne danými pravidlami ponúka zároveň nekonečný priestor pre kreativitu a dizajn, a práve to ma na mojom povolaní napĺňa najviac. V priebehu viac ako desaťročnej praxe som si uvedomil, že najlepšie riešenia sú často tie najjednoduchšie, aj keď dopracovať sa k nim je často veľmi zložité.

Priestor, v ktorom žijeme, pracujeme a existujeme, má dopad na naše vnímanie, nálady a život celkovo, často aj viac, než sme si ochotní pripustiť. Preto každý deň, keď vstupujem do nášho ateliéru, cítim okrem lásky k môjmu povolaniu aj veľkú zodpovednosť voči všetkým našim klientom, ktorí do nás vkladajú svoju dôveru.

Keby som mal vybrať jeden srdcový projekt, tak momentálne by to bola realizácia interiéru detskej izby pre moju dcérku Karin.

Ing. Jakub Cuprák

Spoluzakladateľ

Takmer všetko sa dá v architektúre priviesť k dokonalosti. Každý nápad či myšlienka sa dá neúnavným procesom tvarovať pomocou precíznych línií do jej finálnej podoby.

Odkedy som začal žiť a dýchať architektúrou, uvedomil som si, že každá stavba, či už malá alebo veľká, je sama o sebe unikátna. Potrebuje individuálny prístup, nadčasovú víziu a komplexné riešenia pre reálne potreby ľudí, ktorí budú daný priestor obývať.

Najviac si na mojej práci vážim všetkých klientov, ktorí do nás vkladajú svoju dôveru a neboja sa nám nechať aj voľnú ruku s prinášaním nových nápadov.

Keby som mal vybrať jeden srdcový projekt, tak momentálne by to bola realizácia môjho rodinného domu, do ktorého som vložil všetko zo seba, všetko z JAVIZ.