DomovPortfólio
Rodinné domyDeveloperské projektyInteriéry a exteriéry
Kto smeReferencieKontakt

Dôvera v naše projekty

Pomohli sme našim klientom zrealizovať množstvo jedinečných projektov. Dôvera, ktorú nám prejavili, je pre nás najlepšou referenciou.
Máte záujem o spoluprácu na projekte?
Zistite naše kapacity a dostupné termíny.
Napíšte nám

Napísali o nás

Prečítajte si, čo o našom ateliéri napísali v rôznych magazínoch a médiách.

Povedali o nás

Sme hrdí na to, že máme viac ako 40 pozitívnych recenzií od našich spokojných klientov. Prečítajte si niektoré z nich.

"Spoločnosť JAVIZ s.r.o sme objavili náhodne. Po prezretí ich portfólia sme vedeli, že sú tí praví architekti pre náš vysnívaný dom. Sme im veľmi vďačný, za ich profesionálny a hlavne ľudský prístup. Náš projekt je podľa našich predstáv a do detailov prepracovaný. Nechýbala rýchla komunikácia a dodanie na čas. Ing. Jaroslav Bujňák a Ing. Jakub Cuprák sa skvelo dopĺňajú a majú svoj jedinečný štýl. Firmu JAVIZ s.r.o môžeme vrelo odporučiť. Ešte raz veľká vďaka. S pozdravom Derevjaníkovci"
Eva Derevjaníková
"Javiz je záruka kvality a spokojnosti. Na pár kliknutí máte na dlani zlomok z ich bohatého portfólia. Ak by to nestačilo, osobné stretnutie a úvodná konzultácia vás nepochybne presvedčí o tom, že ste na správnom mieste.  Každý projekt je originál. Individuálny prístup, prepracovanosť a premyslenosť do posledného detailu je to, čo robí tento ateliér výnimočným. V prípade potreby vás budú sprevádzať projektom aj realizáciou. Želám veľa spokojných klientov."
Radoslav Lutz
"Po absolvovaní spolupráce so spoločnosťou JAVIZ, sme nesmierne spokojný s ich službami a výsledkami. Ich odbornosť, kreativita a pozornosť k detailom sa prejavili v každom aspekte nášho projektu. Navrhli návrhy, ktoré presne zodpovedali našim požiadavkám a zároveň prinášali nové a inovatívne myšlienky, ktoré sme si veľmi cenili. Okrem toho bola komunikácia s nimi plynulá a boli stále k dispozícii na zodpovedanie našich otázok a poskytovanie aktualizácií o priebehu projektu.
Celkovo hodnotím spoluprácu veľmi pozitívne a úprimne odporúčam ich služby každému, kto hľadá vynikajúceho architekta pre svoj projekt. :)"
Enertop, s.r.o.
"Sme stavebná spoločnosť a s firmou JAVIZ sme začali spolupracovať na drobných stavbách aj developerských projektoch. Spoluprácu si nevieme vynachváliť najmä ochotu, rýchlosť, profesionalitu, modernú architektúru a tzv. ,, zdravý sedliacky rozum " Pri projektovaní. Firma JAVIZ robí bývanie dokonalým. Ďakujeme."
Boris Geschwandtner
"Za obec Brezovica môžem taktiež potvrdiť skvelú spoluprácu s firmou JAVIZ s.r.o. pri navrhovaní exteriéru Obecného úradu, Spoločenskej sály, Centra obce, Mosta cez rieku Torysa a ďalších objektov. Architekti Jaroslav a Jakub veľmi pozorne počúvajú požiadavky klienta a potom prekvapia originálnym návrhom s prvkami modernej architektúry a dizajnu... prajem vám veľa spokojných klientov a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu."
Jozef Hodoši
"Páni z architektonického štúdia nám navrhli dom „stodolového typu“. Veľmi korektná komunikácia a aj napriek prekážke, že sme sa nikdy nevideli osobne, bola komunikácia vždy super svižná a konečný návrh spĺňal naše požiadavky na pekný a moderný dom. Momentálne je náš dom už vo výstavbe, takže pánov architektov môžem odporučiť aj ďalším záujemcom."
Andrej Kulifajs
Prejsť na všetky recenzie